Endüstri Bilimleri Teknoloji Topluluğu | Balıkesir Uludağ Turizm
Endüstri Bilimleri Teknoloji Topluluğu


Bayrağı aldığı günden itibaren çalışmalarına başlayan ve her yıl katlanarak büyüyen sadece Balıkesir Üniversitesi ile kalmayıp düzenlediği organizasyonlarda birçok üniversiteden katılım gören Sektör Günleri 6. Yaşını kutluyor.
 

Geçen yıl 5.sini ENERJİSA ana sponsorluğunda gerçekleştirilen 5.SEKTÖR GÜNLERİ 2012 : "YENİLENEBİLİR ENERJİ & GERİ DÖNÜŞÜM" organizasyonun her geçen gün, başta enerji olmak üzere, birçok kaynağın hızla tükendiği dünyamızda geri kazanımların ne denli önemli olduğu ve bununla ilgili yapılan çalışmalar üzerinde durulmuştu. Büyük ivme kazanılan bu organizasyonda üç gün boyunca hem sektör ile ilgili gelişmeleri hem de sektördeki iş imkânlarını öğrencilere aktarıldı.

Aldığı destek ve azimle 6 Sektör Günlerinde; hiçbir zaman vazgeçilmeyecek ve ülkemizde son yıllarda yaşanan en büyük ekonomik dönüşümlerden biri olan “ HIZLI TÜKETİM “  ve tüm kurumsal stratejilerinin bir bütün olarak ürüne odaklanması sonucu oluşan, geleceği ve piyasaların her daim değişme potansiyelini göz önüne alıp verilen ürün veya hizmetin pazarda kalitesinin mutlak ve daimi olduğunun bilinmesini isteyen, gelecek odaklı küçük veya büyük bütün mal/hizmet sunan işletmenin hedefi olan “MARKALAŞMA” olarak belirlenmiştir.


2-5 Nisan 2013 tarihlerinde UNILEVER gibi büyük bir hızlı tüketim markasının ana sponsorluğunda gerçekleştirilen organizasyonda neredeyse sponsor ve katılımcı firmaların tümünün yönetim kurulu başkanları ve ceo larının gerçekleştireceği oturumlarla sektörel anlamda büyük deneyimler aktarılacak.Aynı zamanda kişisel gelişim uzmanlarının da katılımıyla geleceğe dair ciddi adımlar atılmasında gençlerimize büyük katkılar sağlayacak bir organizasyon gerçekleştirildi.
 


 

Bunların yanında birbirinden ünlü sürpriz konuklarında katıldığı 6.Sektör Günlerinde Uludağ Ailesi olarak gelecek nesillerimizin garantisi olan gençlerimize birçok konuda verdiğimiz destek ve ufak sürprizlerimiz ile her zamanki gibi onların yanında olmayı ve geleceği birlikte şekillendirmeyi bir görev bildik, bize ihtiyaç duydukları her proje ve atılımda Uludağ Ailesi olarak onların yanında olacağız.