EBİTET 3. Geleneksel Gelişim Günleri 3. Geleneksel Gelişim Günleri | Balıkesir Uludağ Turizm
EBİTET 3. Geleneksel Gelişim Günleri


Uludağ Ailesi olarak her zaman gençlerimizin yanındayız.

 

Yola “sektör günlerinin provasını alalım” sloganıyla çıktık ki söylediğimiz gibi de oldu. 12 gün gibi çok kısa bir sürede altyapısını oluşturduğumuz bu organizasyon için sadece 3 günde 750‘yi aşan kayıtla BAÜ’de günübirlik eğitim etkinliklerinin en büyüğünü düzenledik. Elbette yine çok büyük zorluklarla karşılaştık ve çok az bir zamanımızın olması bu zorlukların aşılmasını daha da güçleştirdi fakat öyle bir ekiple yapıldı ki bu organizasyon her türlü zorluğun üstesinden gelindi. Bu ekibi tekrardan takdir etmek isterim çünkü bu ekip yeni ve taze bir ekipti ve beklenenin oldukça üstünde bir perfonmans sergiledi.


 

Bilinmeyen bir şey vardı ki o da EBİTET‘in aile kültürünü benimsemiş çözüm odaklı ve görev bilincine sahip insanlardan oluşmasıydı. Yine sektörün önde gelen firmalarını bir araya getirerek BAÜ öğrencileri ve üst düzey yöneticileri ortak bir paydada buluşturduk ve her zaman yaptığımız gibi sadece kendimizle yarışarak bir adım daha ileriye gidip eğitimlerle ilgili sertifika hazırlatarak değerli firma yöneticilerini bu sertifika için ikna ettik.


 

Çok geniş kapsamlı, meşakkatli ama bir o kadar da eğlenceli bir hazırlık süreci yaşadık. Bize güvenen ve hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen başta akademik danışmanımız Özay Umut Türkan ve değerli bütün destekçilerimizi hayal kırıklığına uğratmadan en iyi şekilde icra ettik.

Etkinlik bittiğinde herkes yorgundu ama gözlerde başarmış olmanın sevinci ve haklı gururu vardı ki işte bu da bütün yorgunluğu gölgede bırakan tek unsurdu. Ve devamında her etkinlik sonrası yaptığımız gibi tüm ekip güzel bir akşam yemeğine giderek hem dinlendik hem eğlendik…Bu güzel zamanları bize yaşatan tüm destekçilerimize, katılımcılarımıza ve başta yönetim kurulu üyeleri olmak üzere tüm organizasyon komitesine teşekkür ederim…

EBİTET Yönetim Kurulu Başkanı 

Cumhur ALTINOK